سئو های عزیز: ترک شکایت ، بازاریابی را شروع کنید

سئو های عزیز: ترک شکایت ، بازاریابی را شروع کنید

انجمن SEO عزیز ،

وقت آن است که “مرد (و زن) خود را بالا ببریم”. وقت آن است که بندهای بوت خود را بالا بکشیم و مانند روزهای گذشته سخت کار کنیم. روزهای چنگ زدن به هر زمان که گوگل تغییر کند و “زندگی صاحبان مشاغل کوچک در همه جا خراب شود” باید پایان یابد. وقت آن است که شکایت را ترک کنید و شروع به بازاریابی کنید .

عشق،
من

RapGenius در روز کریسمس کنسرو می شود

اگر کل این داستان را نشنیده اید ، RapGenius یک پست وبلاگ را در اختیارتان قرار داده است که هر دو از خود به عنوان سازندگان پیوند بی گناه و ساده لوح دفاع می کنند ، بلکه صادقانه خود را به خاطر شرکت در برنامه های ساخت پیوند دستکاری صداقت می کنند.

RapGenius در پایان پست ، روند حذف پیوند خود را برجسته می کند – مشابه صدها پست ضد عایق پنگوئن دیگر در آنجا – و نشان می دهد که آنها دقت و تلاش خود را انجام داده و به سختی کار کرده اند تا عمل دستی آنها برداشته شود. کار عالی ، بچه ها کار شما تمام شده است موفق باشید در تلاش خود برای ایجاد استراتژی های واقعی و واقعی سئو پیش می روید.

اما لطفاً به فیلم هایی که در فیلم زیر می بینید ، نزدیک شوید.

[با تشکر برای یافتن ، SEOBook. :-)]

اکنون ، تا آنجا که به جامعه SEO مربوط می شود ، داستان باید به همین جا ختم شود. متأسفانه ، اینگونه نیست

و در اینجا … ما … می رویم!

متأسفانه این زیرنویس اشاره ای به یکی از بهترین اوج های فیلمی که تاکنون در زندگی من دیده ام نیست.

درعوض ، این یک مرجع آزار دهنده و چشم نواز به میزان SEO کارها – یا افرادی که با اجتماع نزدیک کار می کنند – ناله می کند ، شکایت می کند ، (تشریح کننده) است و هر کلمه دیگری که می توانید برای توصیف ضعف های بی مورد درباره چگونگی امور استفاده نکنید. منصفانه خوب حدس بزن چی؟ زندگی مناسب نیست .

هفته گذشته باتری ماشین همسرم درگذشت ، گرمای من به مدت ۲۴ ساعت در دمای تک رقمی (فارنهایت) بیرون رفت ، یک لوله آب یخ زد ، ماشین من به یک تنظیم تنظیم نیاز داشت و آیفون من تقریباً در حدود ۴۰ ساعت شروع به کار پیچیده کرد. طول.

اما چرا وقت خود را تلف می کنم در مورد این موضوع به شما بگویم؟ شما این را می دانید همه ما می توانیم داستانی مانند آنچه در بالا آورده شده است به اشتراک بگذاریم که در آن صورتحسابها ، موارد اضطراری و سایر اتفاقات قابل آزار دهنده به طور یکباره همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد. به هر دلیلی ، هنگامی که شرکتی در تلاش است تا نتایج بهتری را به کاربران خود ارائه دهد ، چشم انداز لیست پیوندها را کمی تغییر می دهد ، افرادی که در صنعت ما کار می کنند ، تمایل به تلنگر دارند. زیاد.

گوگل (این)! ” “ گوگل (آن).” “” (کسب و کار کوچک در شهر کوچک ، ایالات متحده) هرگز بهبود نمی یابد! ” “ فقیر (مدیری که هیچ سرنخی در مورد نحوه جستجو) ندارد “.

ما هنوز این شکایات را در مورد چگونگی حذف مجازات دستی RapGenius ، حتی در تعطیلات کریسمس ، می بینیم! شکایاتی مبنی بر اینکه Google در مقایسه با چگونگی ارائه شغل به سایر مشاغل روزانه ، به صورت دستی با سایت lyric آهنگسازی کار کرده است. شکایات در مورد اینکه با وجود مجازات ، ترافیک و پروفایل لینک RapGenius بهتر از همیشه به نظر می رسد.

بنابراین اجازه دهید این را مستقیماً برطرف کنم: شما به من می گویید که RapGenius در خلال تعطیلات کریسمس ، تیم خود را خستگی ناپذیر کار کرده بود و مجازات حذف آن … تقصیر Google است؟ و شما می گویید که RapGenius یکی از محبوب ترین وب سایت های متن آهنگ به معنای Google است که باید توجه کند … کمتر توجه به آنها؟ و می دانم که شما تعداد زیادی از افراد را در جامعه SEO پیشنهاد نمی کنید! – وبلاگ نویسی و پیوند با وب سایت RapGenius تقصیر Google است.

مسئولیت های یک متخصص سئو

در حالی که موتورهای جستجو برای درک مفاهیم و ایده ها و نه فقط تعداد کلمات (با نام گوگل Hummingbird) تکامل می یابند ، ما وقت خود را تلف می کنیم و فقط فکر کردن در مورد کلمات کلیدی وتعداد پیوندها به سایت. درعوض ، ما باید تجارت را به طور مؤثر بازاریابی کنیم و شرایطی را که صاحبان مشاغل به آن اهمیت می دهند ، بسنجیم ، نه فقط معیارهای مربوط به SEO.

بهترین دو نمونه ای که اخیراً از این مورد دیده ام ، ویل رینولدز و اعتقاد وی به وبلاگ اخیر RCS و کوروش شفارد در مورد تبدیل کلمات کلیدی به مفاهیم است. بیایید از مهارت های بازاریابی ، تبلیغات و ارتباطات خود استفاده کنیم تا به جای نگرانی درباره میزان “آب پیوندی” که می توانیم راه آنها را ارسال کنیم ، به کسب و کار در افزایش درآمد کمک کنیم ، کمک کنیم.

مطمئناً ما این کار را با تمرکز بر عملکرد جستجوی ارگانیک انجام خواهیم داد ، اما این بدان معنی نیست که ما نمی توانیم کمپین های خارج از خط فعلی ، کارهای گذشته و پیام هایی را که در حال حاضر در بازار دارند استفاده کنیم و به تبدیل آن به چیزی کمک کنیم. که از عملکرد وب سایت آنها در جستجوی ارگانیک نیز سود می برد. به این بازاریابی گفته می شود و باید اولین پاسخی باشد که Google زندگی ما را دشوارتر می کند. شکایت نکن

صبر کنید ، چه کسی H @ ٪٪ شما هستید ؟!

من مطمئن هستم که افراد (اگر آنها تا به حال این مطلب را خوانده اند) در حال حاضر از خودشان این سوال را می پرسند. درمورد صنعت SEO ، من هیچ کس نیستم. پیشینه حرفه ای من در ارتباطات ، روابط عمومی و تبلیغات عمومی و بازاریابی است ، اما در چند سال اخیر من واقعاً به صنعت SEO رفته ام. من ساعتهای بی شماری را صرف خواندن ، تحقیق و آزمایش تقریباً درمورد هر کتاب ، انتشار و وبلاگ از طرف مقامات معتبر صنعت کرده ام.

این همچنین به این صورت است که من به شکایت همه شکایت کنندگان ، و کاملاً صریح ، من از آن بیمار هستم. این پست وبلاگ به معنای بیرون کشیدن یک شخص یا سازمان مجرد نیست ، بلکه پرداختن به کل جامعه است. لطفاً ، با تمایل به سازگاری ، تفکر خلاقانه تر و انجام کار برای مشتریان با وجود چالش های گوگل – و سایر موتورهای جستجو – به دامنه ما کمک می کنیم تا چهره بهتری از صنعت ما شکل دهیم. .

بچه ها و gals: وقتش است. شکایت کن شروع بازاریابی کنید!

Share