علمی-آموزشی

کفشوی صنعتی

کفشوی صنعتی

دستگاه کفشوی صنعتی ماشین مکانیزه مخصوص شستشوی سطح زمین می باشد. کف فروشگاه ها، واحد های اداری ،بخش مراقبت عمومی در بیمارستان ها، لابی هتل ها و… لیست بی پایان مکان هایی است که استفاده از کفشوی صنعتی جهت تسریع امر نظافت و پاکیزگی محیط می گردد. تمامی این اماکن با تجه به حجم رفت و آمد بالایی که وجود دارد، پر از رد و پای مردمی است که در آنجا تردد می کنند ؛ لذا برای حفظ استاندارد محیط در زمینه ی نظافت و پاکیزگی لازم است تا به طور مداوم عملیات نظافت صورت پذیرد. راه های مختلفی جهت پوشش نسبتاً سریع محیط های وسیع اعم از مکان هایی که یاد شد در امر نظافتی وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از دستگاه کفشوی صنعتی با ابعاد مناسب محیط است که حداقل خستگی را برای اپراتور و هدایتگر دستگاه به همراه دارد.

جاروبرقی صنعتی

از دستگاه جاروبرقی صنعتی به منظور نظافت عمومی و تخصصی، جمع آوری و جابجایی مواد در صنایع مختلف استفاده می شود اما استفاده از این جاروبرقی صنعتی برای مکان هایی که دارای مواد خطرناک و مستعد به آتش سوزی هستند بسیار خطرناک می باشد به همین منظور از جاروبرقی صنعتی هواکار استفاده می کنند که دارای پمپ ونتوری به جای موتور می باشند و یا از جاروبرقی صنعتی ضد انفجار که دارای موتور به صورت کاملا ایزوله شده و دارای محفظه های استیل که در برابر جرقه مقاوم هستند بهره می گیرند. این جارو ها در مقایسه با مدل های معمولی دارای قیمت و امنیت بیشتری می باشند و استفاده از جارو برقی های صنعتی برای جمع اوری مواد و آلودگی ها می تواند به سلامت افراد در جمع آوری مواد نیز کمک شایانی نماید چراکه در نبود جاروبرقی نیز این مواد باید به صورت دستی جمع آوری شوند که این کار به دلیل حجم بسیار زیاد مواد و محیط کاری، امری غیر ممکن بنظر می رسد.

خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبوکننده هوا که یک دستگاه تخصصی و طراحی شده به همین منظور می باشد بسیار رایج و متداول شده است. مطالعات انجام شده در زمینه تأثیر حس بویایی بر ذهن افراد نشان می دهد که یک رایحه مطلوب می تواند باعث افزایش احساس آرامش افراد و تمایل آنها به ماندن در یک محیط به مدت طولانی تر و یا مراجعه مجدد به آن محیط شود. هتل ها نیز از جمله همین محیط ها می باشند که می توانند از این مطلب به منظور ایجاد اقامتی مطلوب و به یاد ماندنی در ذهن مسافران استفاده نمایند. اکثر بخش های یک هتل این امکان را دارند تا از دستگاه خوشبو کننده هوا در آنها بهره برد. اما برخی مناطق دارای اهمیت ویژه تری می باشند، برای مثال در لابی و ورودی هتل می توان با ایجاد یک رایحه مناسب مسافران را به ماندن و جذب شدن به محیط ترغیب کرد. در سرویس های بهداشتی، رستوران و کافه تریا و راهروها نیز می توان از دستگاه خوشبو کننده هوا استفاده بهینه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *