چطور تشخیص دهیم یک هاست با کیفیت است؟

چطور تشخیص دهیم یک هاست با کیفیت است؟

هاست از آنجایی که یک کدام از اعضای دارای اهمیت فضای گسترده اینترنتی می‌باشد , در تعیین آن بایستی اعتنا های بخش اعظمی شود . پارامترهای متمایز وجود دارا هستند که میتوانند شما‌را برای خرید یک هاست عالی راهنمایی نمایند . سوالی که در حال حاضر پیش می‌آید این است که یک هاست عالی چه خصوصیت هایی را می بایست داشته باشد.

منش های تشخیص یک هاست عالی چیست؟

 

برای این‌که بتوانید یک هاست عالی را تشخیص دهید , صرفا نباید به یکی‌از خصوصیت های آن بسنده نمایید . بلکه دست اندرکاران متمایز در کنار نیز انباشته شده گردیده اند تا بتوانند شایسته ترین راهنما برای شما باشند . از این کارداران متعدد می شود به مورد ها پایین اشاره نمود :

  • بها
  • اعتبار
  • جواب گویی و پشتیبانی
  • در اختیار گرفتن پنل دلخواه
  • سرعت
  • پشتوانه گیری ( Backup )
  • سرویس ها SSL و Addon Domain
  • دیتابیس
  • هاست مجانی

به بها اعتنا بخش اعظمی داشته باشید

یکی‌از موردها دو چندان مهمی که درباره با تشخیص یک هاست عالی موجود هست , بها آن است . شما می بایست بدانید که یک هاست عالی از بها پایینی برخوردار نیست.

اعتبار را فراموش نکنید

یکی دیگر از مواقعی که از اهمیت بالایی در تشخیص یک هاست عالی برخوردار‌است , اعتبار میباشد . مراد از اعتبار این است که شما تحت عنوان یک استفاده کننده هاست مورد نظرتان را می بایست از یک کمپانی به طور کامل دارای اعتبار تهیه و تنظیم فرمایید .

مهمترین اصل، جوابگویی و پشتیبانی

بدون شک یکی‌از مهم‌ترین اصل هایی که در تشخیص یک هاست عالی موجود است , جواب گویی و پشتیبانی است که هر کمپانی هاستینگی می بایست آن را با خویش به همراه داشته باشد . شرکتی که شما هاست خویش را از آن جا تنظیم می‌کنید بایستی از علم و تجربه کافی در قضیه جوابگویی به سوال ها و مشکلات شما برخوردار باشند.

در اختیار گرفتن پنل دلخواه، دیگر خط مش تشخیص هاست عالی

در اختیار گرفتن پنل دلخواه یکی از سایر شیوه هایی است که شما با استعمال از آن می‌توانید یک هاست عالی را تشخیص دهید . کمپانی انتخابی شما بایستی به نحوی باشد تا بتواند در اختیار گرفتن پنل دلخواه شما‌را ارائه دهد.

سرعت،  تعیین اولیه هر شخصی

سرعت در کلیه گزینش ها و امور صحبت نخستین را می‌زند ; یک اتومبیل , سرچ گوگل , دانلود فیلم و . . . برای داشتن کاربری بالا نیازمند سرعت مخصوص میباشند . درحال حاضر فکر کنید در صورت زیر بودن سرعت چه حادثه خواهد به زمین خورد . کلیه حواستان سرگرم آن خواهد شد و آنقدر عصبانی می‌شوید که ممکن است همگی چیز را به نیز بزنید . سرعت در هاست هم به همین صورت است.

سرویس ها SSL و Addon Domain

یکی دیگر منش هایی که با به کارگیری از آن می‌توانید به تشخیص هاست عالی بپردازید , قابلیت و امکان پشتیبانی و ارائه سرویس ها SSL و Addon Domain هست . در شرایطی‌که تارنما های متفاوتی را تا شرایط کنونی فعال سازی نموده اید می‌دانید که سرویس ها SSL برای تبدیل کردن یک وب سایت HTTP به تارنما HTTPS پباده سازی گردیده اند .

منفعت مندی بیشتر از مقر داده یا این که دیتابیس

در تشخیص یک هاست عالی بایستی به مقر داده آن هم اعتنا داشته باشید . از هاستی منفعت ببرید که‌این زمان را به شما بدهد تا بتوانید از دیتاسنترهای بیشتری استعمال نمائید . این خصوصیت هنگامی زیاد دارای اهمیت خواهد بود که شما قصد استعمال از یک وب سایت دو زبانه را داشته باشید . در این حالت است که قبلی از خرید هاست وجود بیشتر از یک مقر داده را بایستی ارزیابی و بررسی نمائید.

در آخر

هاست توانسته کاربری های ویژه ای را از خویش به نمایش بگذارد . از این رو در گزینش آن بایستی غایت اعتنا و اعتنا را داشته باشید که آن را از موسسه ها تماما دارای اعتبار خریداری فرمایید.

 

منبع خبر: https://www.ilna.news/fa/tiny/news-921920

Share