همه‌چیز درباره‌ی اینترنت TD-LTE مبین‌ نت

هم زمان با ارائه اینترنت براساس استانداردهای نسل چهارم موبایل روی سیم کارت، شکل جدیدی از اینترنت ثابت پر سرعت هم به وسیله اپراتورهایی مانند روشن کننده نت و ایرانسل معرفی شد که دسترسی به اینترنت پر سرعت رو به صورت بی سیم و ثابت در اختیار کاربران قرار می داد. این فناوری برخلاف اینترنت ADSL بی نیاز از زیرساختای سیمی، خط تلفن و پورت های بیشتر اشغال مخابراتیه و می تونه از راه سیگنالای رادیویی به وسیله یه مودم اینترنت سریع رو دریافت کنه.

اینترنت TD-LTE جدیدترین فناوری روز دنیا در ارائه اینترنت سریع بی سیمه که در خیلی از کشورای پیشرفته الان ارائه می شه.

TD-LTE جدیدترین فناوری ارائه اینترنت سریع بیسیمه که در کشورای پیشرفته در حال استفاده یا پیشرفته

روشن کننده نت تازگیاً در شعارهای تبلیغاتی خود، اینترنت TD-LTE رو اینترنتی معرفی می کنه که می تونه سرعت دانلود ۱۰ برابری رو نسبت به اینترنت ADSL آماده کنه. این برتری با محاسبه ظرفیت فعلی ۴۰ مگی TD-LTE در مقایسه با متوسط سرعت ۴ مگی اینترنت ADSL  خوب می تونه فرق آشکاری بین این دو فناوری اینترنت ثابت باشه. در این محاسبه وقتی اندازه آپلود اینترنت TD-LTE و اینترنت ADSL مقایسه شه فرق بین این دو به ۲۰ برابر هم افزایش پیدا می کنه.

اینترنت سریع TD-LTE روشن کننده نت به غیر از سرعت، پایداری قابل اتکایی هم داره. این ویژگی خصوصاً با پیشرفت بازیای آنلاین، تماسای تصویری و تماشای آنلاین ویدیو ارزشی بالاتر از دانلود سریع رو واسه کاربر جفت و جور می کنه. چراکه در این کاربرده های کاربران به غیر از سرعت اینترنت، به پایداری سرویس (پینگ پایین) هم احتیاج دارن.

این ویژگی باعث می شه که TD-LTE روشن کننده نت نسبت به اینترنت ۴G (اینترنت سیم کارت موبایل) در انجام فعالیتایی مثل این قابل اعتمادتر باشه.

مطمئنا یکی از نقاط برتری اینترنت سریع TD-LTE روشن کننده نت، توانایی پرداخت وجه پس از نصب کارشناسی در محل استفاده مشترکینه. در مدلای دیگه خرید کاربران مجبورند فقطً به دلیل قرار داشتن در منطقه رنگی، وجه مودم رو پرداخت کرده و پس از تست در محل سکونت خود، اگه کیفیت مناسبی در اینترنت سریع دریافت نکردن مودم خود رو عودت بدن تا وجه اون بهش پرداخت شه اما روشن کننده نت نصب مودم رو به وسیله کارشناسان انجام میده و اگه اینترنت دریافتی مشتری، دارای کیفیت لازم نباشه، مودم رو تحویل نمی ده.

این سیاست مشتری مدارانه، ضمن رعایت حقوق مصرف کننده، از افت کیفیت بقیه کاربران به دلیل اتصال یه کاربر با سیگنال دهی ضعیف جلوگیری می کنه.

پرداخت وجه پس از تست رایگان سرویس در محل درخواست کننده

شاید بشه بهترین نقطه قوت اینترنت TD-LTE روشن کننده نت رو ضمانت ۵ ساله در برگشت وجه مودم دونست. این سیاست که به فروش امانی معروفه، نشون دهنده اطمینان کامل این شرکت به کیفیت محصول ارائه شده. چراکه روشن کننده نت از این روش امکان برگشت بدون قید و شرط وجه مودم رو جفت و جور می کنه.

اطمینان از کیفیت اینترنت با ۵ سال ضمانت بی قید و شرط برگشت وجه مودم

در آخر حجم بسته های اینترنتی و تعرفه خرید هر بسته نشون میده کاربران هرچقدر پرمصرف تر باشن قیمت تموم شده کمتری به ازای هر گیگ می پردازن.

این سیاست نشون میده روشن کننده نت بازار مشتریان با مصرف متوسط و  پرمصرف رو به عنوان نقطه تمرکز فعالیتا انتخاب کرده. سیاستی که با در نظر گرفتن روند افزایش مصرف هر کاربر – از راه شبکه های اجتماعی، بازیای آنلاین و … و هم اینکه وجود اینترنت خونگی و اداری بودن TD-LTE (استفاده گروهی) جامعه روبه رشدی رو هدف گذاری کرده و واسه این دسته از کاربران ارزانترین اینترنت سریع حساب می شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *