مشاور در تهران بوسیله مشاور آنلاین

مشاور در تهران بوسیله مشاور آنلاین

به موازات تغییر زندگی بشر و کنار گذاردن سنت ها، تمایل به زندگی مدرن و سازگاری با آن افزایش می یابد. در شهرهای بزرگ مثل تهران والدین برای تربیت کودکان خود، زوجین برای رفع تعارض های زناشویی و یا بهبود و متعادل کردن روابط خود، مدارس و دانشگاه ها برای رفع مشکلات دانشجویان و دانش آموزان، و جامعه برای رفع مشکلات رفتاری اجتماعی مثل بزهکاری نیازمند دکتر روانشناس تهران هستند.

زندگی در کلان شهر ها و به ویژه تهران دارای مشکلات خاص خود است. جمعیت زیاد و سرعت زندگی در تهران بسیار بالاست. استرس ها و فشارهای زندگی روزمره و همچنین تلاش در بهبود کیفیت و روابط خانوادگی و فردی نیاز به روانشناس در تهران را دوچندان می کند.

روانشناسی و مشاوره خانواده تخصصی است که با درک نیاز های روانی و تشخیص مشکلات ریشه ای می تواند در تصمیم گیری، انتخاب مسیر درست، و دوری از موقعیت های استرس زا به ما کمک کند. علم روانشناسی نه تنها به مردم کمک می کند که در مسیر های مختلف زندگی موفق باشند، بلکه به انسان ها کمک می کند که خود را بهتر بشناسند و از این طریق نه تنها به سلامت روانی افراد کمک می کند بلکه سلامت فیزیکی و جسمی آن ها را نیز بهبود می بخشد.

هر انسانی در زندگی روزمره نیازمند آن است که از علم روانشناسی استفاده کند، مثلا در مسائلی مانند چگونه صحبت کردن با اطرافیان و به ویژه همسر، نحوه برخورد در هنگام مشاجره و همچنین در تربیت فرزندان. بسیاری از انسان ها از علمی که پشت تمامی این مسائل است بی اطلاع اند. درک این که ذهن شما چگونه کار می کند در موفقیت و برقراری روابط پایدار موثر است.

مشاور در تهران بوسیله مشاور آنلاین

با دسترسی به تلویزیون و کامپیوتر در هر خانه ای و تلفن همراه در جیب هر فرد، معمولا اعضای خانواده ها گوش می دهند اما کمتر می شنوند و یا اگر هم بشوند، پاسخی نخواهند داد. این شکست در برقرای تعامل بنیان خانواده ها را ضعیف می کند، ساختار زندگی خانوادگی را تغییر می دهد و به تدریج باعث از هم گسیختگی کل خانواده می شود. رفتار مخرب زمانی بروز می کند که اعضای خانواده نیاز ها و خواسته های یکدیگر را درک نمی کنند، آن ها به صحبت های یکدیگر گوش می دهند اما به این امر توجه نمی کنند که شنیدن نیازمند درک کردن و فهمیدن طرف مقابل است. برخی از مشاوران در تهران برای حل مشکلات خانواده ها از شیوه های جدیدی مثل مشاوره آنلاین استفاده می کنند و خانواده ها می توانند با کمک مشاور آنلاین به حل مشکلات بپردازند.

 

Share