اخبار

قیمت کاشی ضد اسید | کویر | مرجان | البرز | تکسرام| سرامیک صنعتی ارزان

کاشی ضد اسید و قلیا دارای پوشش ایی با طول عمر زیاد و مقاوم در برابر شرایط خیلی خورنده شیمیایی، دماهای بالا، ضربات مکانیکی و سایش می باشن. این سرامیکا هم اینجور دارای مقاومت فشاری چند برابر بتن تقویت شده بوده و جهت محافظت سطوح در سخت ترین شرایط فرآیندی صنایع مختلف طراحی شده ان.

قیمت کاشی و سرامیک ضد اسید صنعتی

خاصیت ضد لغزش در بعضی از این سرامیکا باعث افزایش ایمنی کارکنان و پایین اومدن احتمال کاهش بازدهی به دلیل اتفاق حادثه می شه. اما در مدلهایی که خاصیت ضد لغزش رو دارا نیس می تونید از فایده نظافت و سشتشوی آسونتر اون بهره ببرین.

 

تولید کنندگان سرامیک و کاشی ضد اسید

تولید جنسا ضد اسید کارخانجات البرز ، مرجان و تکسرام معمولا در اندازه های ۲۰x20 و ۳۰x30 می باشه که مناسبترین گزینه جهت استفاده در مکانهای کوچیک و یا سرویس بهداشتی هست. اما اگه به دنبال سرامیک کف ضد اسید در ابعادی بزرگتر و با جلوه تر هستین، بهتره که اونو در کارخانه گرانیت کویر یزد جستجو کنین.

کاشی ضد اسید و قلیا خیلی راحت قابل شستشو بوده و گزینه ایده آلی جهت آزمایشگاها، انبارها، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع لبنی، نیروگاه ها، صنایع فلزی و متالوژی، صنایع غذایی و دارویی، کارخانجات صنایع شیمیایی و مواد شوینده، کاشی ضد اسید کارخانجات تولید کاشی ضد اسید کود شیمیایی، کارخانجات تولید و بازیافت سولفور و اسید سولفوریک و سرامیک ضد اسید شبیه که سطوح در خطر ریزش اسید و یا باز قرار دارن، است. قیمت کاشی ضد اسید از کاشیای معمولی خیلی بیشتر هست.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

قیمت خرید اینترنتی کاشی استخری البرز مرجان گلدیس | سرامیک استخر

در لیست قیمت کاشی استخری میشه نمونه های مختلف سرامیک استخر البرز مرجان گلدیس رو با قیمتای مناسب جهت خرید اینترنتی نگاه نمود. بخشی از ساخت استخر مربوط به تزیین و شخصی سازی اون با استفاده از انواع کاشی استخر واسه کف و دیوارهاست. سرامیک یا کاشی دکوراتیو واسه استخرهای خونگی چند وقتیه که محبوبیت خیلی زیادی پیدا کردن.

خرید اینترنتی کاشی استخری و سرامیک استخری

کاشی استخری در بازار به قیمتای نجومی پیدا می شن. به خاطر این بهترین پیشنهادی که واسه شما داریم خرید اینترنتی و مستقیم از کارخانه، این محصولاته. مغازه های اینترنتی که در ایران وجود دارن، در خیلی از موارد به شکل مستقیم جنساشون رو از کارخانه خریداری می کنن. البته در کنار این که مستقیم خریدای خود رو انجام می دن، هزینه های انبار داری و کارگر و امثالهم رو هم نمی پردازند. همه این موضوعات باعث می شه که مشتری بتونه محصول رو با قیمت خیلی مناسبی بخره. سرامیک استخری هم از این قانون جدا نیستن و شما می تونید کاشیای البرز و یا مرجان رو که بیشترین فروش در بین بقیه کاشی استخر دارن، از مغازه های اینترنتی کاشی و سرامیک استخری بخرید. فراموش نکنین که قیمت کاشی استخری در سایزای ۲۰ در ۲۰ هستن و کاشی استخری البرز در سایزای کوچیک و قرار گرفته بروی توری هستن. قیمت کاشی استخر پس براساس نیاز خود و طرحی که در ذهنتون دارین، انتخاب کنین.

کاشی استخری

زیباترین انواع کاشی استخر با طرحای مختلف

انواع کاشی استخر طرح دار و سه بعدی واسه تزیین و ساخت استخرهای خونگی تازگیا معرفی شده ان که نمونه مثل به اون در هیچ استخر عمومی خارج از خونه دیده نمی شه. کاشی استخر مدلای خیلی متنوعی داره که هر کدوم در شکل و طرح فرق زیادی با همدیگه دارن اما مدلای طرح داری که در این مطلب قراره معرفی کنیم ظاهری به استخر می دن که بعداز وارد شدن به استخر دیگه نمیخواین از اون خارج شید.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

کاشی و سرامیکایای ارزون قیمت

شما می تونید کاشی و سرامیک ارزون رو در یزد و اصفهان پیدا کنن. اما اگه هم قیمت و هم کیفیت براتون مهم می باشه بهتره که جستجوی خود رو در کارخانجات یزد انجام بدید. کاشی ارزون قیمت از اونجا که بیشترین کاشی و سرامیک کشور در یزد تولید می شه، رقابت شدیدی واسه قیمت در بین این کارخانجات هست و از طرفی باید کیفیت خود رو بالا ببرن تا در این میدون رقابت عقب نمونن.

کاشی و سرامیک ارزون

خرید کاشی ارزون قیمت

واسه خرید سرامیک ارزون قیمت همراه با کیفیت خوب باید موارد زیر رو رعایت کنین:

۱- اول باید متراژ درخواستی خود رو بالا برید، کمه کم ۵ پالت یعنی حدود ۵۰۰ متر مربع

۲- ظرفیت کامیون هم باید در نظر بگیرین، چون یکی از فاکتورهای مهم در پایین آوردن قیمت اینه که از تموم ظرفیت کامیون واسه حمل بار استفاده شه. بعنوان مثال ظرفیت کامیون ۶ چرخ حدود ۵۰۰ مترمبع می باشه و ظرفیت کامیون ۱۰ چرخ حدود ۷۰۰ مترمربع و ظرفیت تریلی بالای ۱۰۰۰ مترمربع می باشه.

۳- خرید خود رو باید بصورت نقدی انجام بدید.

۴- از اونجا که در خرید اینترنتی کاشی ارزون و سرامیک، شما نمی تونیم طرح اونو از نزدیک ببینین و فقط انتخاب از راه تصاویریه که از راه تلگرام واسه شما ارسال می شه بنابرین طرحای پرفروش و عام پسند انتخاب کنین تا خیالتان در این مورد آسون باشه.

۵- نوع کاشی یا سرامیک خود رو اعلام کنین تا موارد باصطلاح خوش قیمت واسه شما ارائه شه و از بین اونا یکی رو انتخاب کنین.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

خرید بی واسطه اجر | فروش بلوک تیغه دیواری ۱۰ ۱۵ ۲۰| قیمت آجر سفال یزد

است بدونین که آجر سفال تیغه در شهرهای مختلف با نامهای متفاوتی شناخته می شه. از جمله به این قرار هست : | بلوک تیغه | تیغه سفالی | آجر تیغه ای | بلوک تیغه سفالی | بلوک سفال تیغه | سفال تیغه ای | آجر سفال تیغه | آجر سفال دیواری | بلوک دیواری | سفال دیواری | بلوک سفالی دیواری | سفال دیواری | تیغه دیواری |

قیمت آجر با توجه به اندازه و کیفیت آجر و شهر مورد نظر قیمت گذاری می شه. قیمت آجر سفال هم به همین صورت می باشه.

قیمت آجر سفال

ملاک تشخیص آجر تیغه سفالی خوب چیه؟

در هنگام انتخاب باید دقت شه که رنگ بلوک های سفالی یکنواخت و سطح اون بی ترک باشه، گوشه های بلوک ً قائم باشن. همینطور با توجه به وجود بلوک های سفال در ابعاد جورواجور، باید ابعاد واقعی بلوک مورد نیاز به وسیله  فروشنده مشخص شه تا قیمت اون به شکل دقیق مشخص شه. همینطور با توجه به اینکه هزینه حمل معمولاً چشمگیره باید ظرفیت کامیون های مختلف هم در هنگام سفارش در نظر گرفته شه. واسه انتخاب قیمت باید تعداد بلوک های تیغه در متر مربع محاسبه شه و قیمت هر متر مربع ملاک مقایسه بگیره. لازم به ذکره که بعضی کارخانه ها به دلیل کیفیت پایین دستگاههای تولیدکننده یا مواد بی کیفیت ضخامت تیغه های اونو بیشتر در نظر می گیرند که باعث ازدیاد وزن می شه.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

 

سرامیک سه بعدی | قیمت خرید کاشی سه بعدی آشپزخانه کف پوش دیوار سرویس

سرامیک سه بعدی و کاشی سه بعدی در سه نوع مختلف در بازار هست که قیمت هر کدوم به قرار زیره. قیمت هر متر مربع کاشی و سرامیک سه بعدی بین ۱۵۰۰۰ تومان تا بالای یه میلیون تومان متغیره

نوع اول کاشیای سه بعدی:

نوع اول همون کاشی یا سرامیکهای معمولی هستن، فرقش اینه که طرح اونا یه طرح سه بعدی با تکنولژی چاپ دیجیتال می باشه. واقعا یه کاشی یا سرامیک هست با طرحی سه بعدی. کیفیت این نوع کاشی سه بعدی به جنس و نوع کاشی استفاده شده بستگی داره.
قیمت این نوع کاشیا کمی از کاشیای غیر سه بعدی گرانتر هست و بستگی به جنس کاشی و نوع چاپ استفاده شده داره. بسته به نوع کاشی یا سرامیک تولیدی قیمت هر متر مربع اونا بین ۱۰ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان می باشه.

لیست قیمت کاشی سه بعدی

نوع دوم کاشیای سه بعدی:

نوع دوم کاشیای سه بعدی مثل دسته اول هستن فرقش اینه که از راه دستگاه چاپ یو ایشون یه طرح سه بعدی روی سرامیک سفید آسون چاپ می شه و روی اون لعاب داده می شه. که نسبت به نوع اول دارای طرحای مختلف تر و بزرگتر می باشه و از خطای دید بیشتری بهره می برند و نسبت به نوع اول کمی قشنگ تر و با جلوه تر به نظر می رسند. اما عیب این دسته آنست که از مقاومت سایشی کمتری نسبت به نوع اول و سوم برخوردارن.

قیمت هر متر مربع از این نوع کاشیای سه بعدی حدود ۲۵۰ هزار تومان می باشه و نسبت به نوع سوم کاشیای سه بعدی که در زیر توضیح میدم مقرون به صرفه تر هستن.