فست سئو در اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی

فست سئو در اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاه های اقتصادی

اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاهای اقتصادی در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران با حضور مدیران و رهبران کارآفرین برتر ایران در چارده بهمن برگزار شد.

اقتصاد

به گزارش روابط عمومی شرکت ، نمایندگان این شرکت در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ در اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاهای اقتصادی شرکت کردن.
اقتصادی
اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاهای اقتصادی در سالن همایشهای بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران با حضور مدیران و رهبران کارآفرین و برنده های برتر مجموعه های فعال در صنعتها و مشاغل ایران برگزار شد.
اولین اجلاس کشوری دکترین نوین در رهبری بنگاهای اقتصادی با هدف تقدیر از مجموعه های موفق در رهبری بنگاهای اقتصادی برگزار و در آخر اون به برگزیدگان جوایز اهدا شد.
: همیشه همه تلاش خود رو به کار بسته تا بهترین بهره وری رو در صنف خود داشته باشه.

مهرنوش فلاحی، مدیر داخلی در آخر اضافه کرد : به خاطر جلوگیری از روزمرگی های عادی در کار و کاسبی تلاش کنین در هر لحظه به دنبال اهداف بزرگتر و ارتقای علمی بشوید. بنده هم از همه برگزار کنندگان این اجلاس ممنونم که راهی رو واسه بهبود اهداف عالی اقتصادی کشور باز کردن.
همه اعضای از به دست آوردن این افتخار بین المللی بسیار خوشحال هستن و این اتفاق انگیزه ای میشه تا با برنامه ریزی دقیق و به کار گیری علم روز قدم های بعدی رو هم با موفقیت ورداریم.

برنامه ریزی

Share