بررسی برترین برندهای طلا و جواهر جهان

بررسی برترین برندهای طلا و جواهر جهان

علاقه بیشتر از اندازه زنان به خرید طلا و جواهرات رو نمیشه ندیده گرفت ، در این مطلب بهترین برندای جهان در مورد طلا و جواهرات رو خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

برترینای طلا و جواهر

 

– پیاژه (piaget):  
بررسی بهترین برنده های طلا و جواهر جهان– شرکت پیاژه (piaget):
شرکت پیاژه که یکی از بهترین برنده های طلا و جواهر سازی و هم اینکه ساعته در سال ۱۸۷۴ بوسیله جورج پیاژه در دهکده لا کت اکس فه تاسیس گردید.
این شرکت سوئیسی با پرورش روح لوکس گرایی خود و در حالی که بر خلاقیت تاکید داشته، توجه خود رو به طور کامل به ساعت سازی و ساخت جواهرات لوکس کرده.
 
– هری وینستون (H.Winston):  
بررسی بهترین برنده های طلا و جواهر جهان– شرکت هری وینستون (H.Winston):
هری وینستون جواهرساز و نیکوکار مشهور آمریکایی بود. ایشون در سال ۱۹۵۸ میلادی، الماس امید رو که زینت بخش تاج سلطنتی لوئی چهاردهم فرانسه بود و هم اینکه الماس پرتغالی رو به موسسه اسمیتسونین، اهدا کرد.
– چوپارد (chopard): 
– شرکت چوپارد (chopard):
شرکت چوپارد یکی از بهترین برنده های طلا و جواهر سازی و هم اینکه ساعته که در سال ۱۸۶۰ بوسیله لوئیس چوپارد در سن ۲۴ سالگی تاسیس گردید.
– بولگاری (bvlgari): 
 – شرکت بولگاری (bvlgari):
بولگاری به ایتالیایی نام یه جواهر فروشی مشهور و گران قیمت ایتالیاییه.
این مؤسسه اول کار خود رو در سال ۱۹۸۴ میلادی، با یه مغازه جواهرفروشی در رم، ایتالیا شروع کرد.بعد در بقیه زمینه های دیکر مثل لباس و عطریات خط تولید خود رو راه انداخت.
– لوئیس ویتون (Louis Vuitton): 
بررسی بهترین برنده های طلا و جواهر جهان– شرکت لوئیس ویتون (Louis Vuitton):
لوییس ویتون (Louis Vuitton)، نام برندی فرانسوی بوده که تولید کننده اجناس لوکس و گران قیمته.
لوییس ویتون موسس این شرکت در چهارم اگوست ۱۸۲۱ در فرانسه به دنیا اومده و در سال ۱۸۳۵ به قصد گسترش کار خود در پاریس زدگاه خود رو ترک کرد.

Share