برترین هتل‌ها برای خوابیدن زیر سقف آسمان

برترین هتل‌ها برای خوابیدن زیر سقف آسمان

شبایی که شاید نور ستاره ها امان نمی داد تا پلکا روی هم بذاریم .اما امروز در کلان شهرها به دلایل زیادی نمی شه این حس رو تجربه کرد .

هستن اماکن و هتلایی که این حس رو واسه شما تداعی میکنن ، بهترین این هتلا کدوم ان و کجا , در این مطلب با هم میفهمیم.

میریم به جایی واسه خوابیدن زیر آسمون پر چراغ شب …

۱-اقامتگاه Lion Sands Game Reserve | جنوب آفریقا

داشتن یه خونه درختی در کودکی همیشه آروزی بیشتر ما بوده و شاید هم هست . در جنوب آفریقا یه خونه درختی هست که می تونه این آرزوی دیرینه رو حتی واسه یه شب هم که شده بر آورده کنه . در این اقامتگاه , شب ، وقتی که روی تخت قشنگتر و راحت خود مشغول استراحت هستین این امکان رو دارین تا در کهکشونا، ستاره های خیلی زیاد دور و برتون رو ببینین و بشمارید .

جایی که صبح با طلوع آفتاب از خواب بیدار میشین و شروع یه روز کاری در میان حیوانات رو به چشم ببینین ! هیاهویی واسه باقی موندن و زندگی میان شیران و پلنگان و …

یه اقامتگاه رویائی ۵ ستاره در جنوب آفریقا در نزدیکی پارک ملی(کروگر) Kruger

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: Sabi Sand Reserve,Kngstown Farm, Sabi Sands, 1260, South Africa

تعداد آدمایی که می تونن اقامت داشته باشن: ۲ نفر

اقامتگاه برق نداره و فقط با شمع و آتیش روشنایی اش تامین می شه .

اقامتگاه L’Albereta | ایتالیا

تا حالا به این فکر کردین که چقدر هیجان انگیز و خوب می شد اگه سقف خونه خود رو با زدن یه دکمه کنار می زدین و زیر سقف آسمون استراحت می کردین .

این ایده تو یه هتل در ایتالیا به نام L’Albereta عملی شده .هتلی که سقفش طوری طراحی شده که با زدن یه دکمه کنار میره و میهمانان می تونن زیر سقفی از ستاره ، شب رو صبح کنن .وقتی که سقف کنار میره می تونین از نسیم خوشی که ، از باغ انگور هتل می وزد لذت ببرین .

در کنار این مورد که هتل رو خاص می کنه تموم موارد دیگری که واسه یه اقامت پر از آرامش نیازه در این هتل هست , مبلمانی باشکوه و قدیمی , حمامایی ساخته شده از سنگ مرمر , استخر و جکوزی و…

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: Via Vittorio Emanuele, 23, 25030 Erbusco BS, Italy

اقامتگاه Bangkok Tree House | تایلند

یه خونه درختی دیگه ، جایی که می تونین واسه چند روز به طور کامل ارگانیک زندگی کنین . طراحی این اقامتگاه طوریه که حتی شما زیر سقف آسمون دوش می گیرین!

وجود برکه ها و رودخانه هایی دور و بر این هتل ، اقامت شما رو رویائی تر می کنه.

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی : ۶۰ Moo1 Soi Bua Phueng Pattana, Bang Namphueng, Phra Padaeng, Samut Prakarn, Greater Bangkok, Samut Prakan 10130, Thailand

اقامتگاه Loisaba Wilderness Lodge | کنیا

یه اقامتگاه دیگه در آفریقا . جایی در نزدیکی شهر کوچیکی به نام (لاکیپیا) Laikipia در کنیا ، جایی که میهمانانش می تونن از اقامت در فضای باز خوب لذت ببرن و تجربه ای داشته باشن که در هیچ جای دیگه به دست نمیارن . این مکان شامل چندین اتاقه که فقط با به کار گیری چوب ساخته شدن و منظره ای توصیف ناپذیر رو واسه شما به ارمغان میارن . وقتی که شما در تخت خود در حال استراحت هستین حیوانات کم پیدا آفریقایی زیر پای شما در حال حرکت ان . چه حسی از این بهتر …

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: Laikipia, Kenya

اقامتگاه Ladera | سنت لوسیا

یه هتل بسیار لوکس با چشم انداز دریای کارائیب و تپه های آتشفشانی Qualibou ، جایی واسه دیدن آرامش .

این هتل دارای ۳۲ اتاقه . طراحی اون طوریست که به محیط زیست کوچیکترین آسیب ای وارد نشه ، حتی در کوچیکترین و کمترین مصالح به کار رفته هم این مورد به طور کامل رعایت شده . مثلا تموم اتاقا با چوب طبیعیِ درختان گرمسیری ساخته شدن و چشم اندازی دارن که هر انسانی رو دلباخته می کنه.

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: Soufriere, St. Lucia

اقامتگاه Las Ventanas al Paraiso | مکزیک

هتل لوکس و با شکوهی در مکزیک که دارای ۷۱ اتاقه . این اقامتگاه دست شما رو در انتخاب باز گذاشته ، چون که هم می تونین در اتاقای لوکس هتل که چشم اندازای عالی دارن اقامت کنین و هم این که در خواست کنین تا محل اقامتتان رو به ساحل مخصوص هتل ببرن . وقتی که شما دستور این کار رو می دید همه چیز حتی تلویزیون هم براتون در اتاق ساحلی تون آماده می شه.

در کنار تموم این موارد می تونین با تلسکوبایی که واسه میهمانان در نظر گرفته شده سیاحتی در دل آسمون داشته باشین .

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: Carretera Transpeninsular Km 19.5, Cabo Real, 23400 San José del Cabo, B.C.S., Mexico

هزینه هر شب اقامت واسه هر نفر در حدود ۱۱۶۰ دلار

اقامتگاه Sabuk Lodge | کنیا

چی می تونه دلنشین تر از این باشه که صبح با صدای زرافه یا یه گراز که در چند متری شما هستن ، بیدار شید ؟!

این بار هم یه اقامتگاه عالی در کنیا که تونسته با افتخار و قدرت ۵ ستاره از طرف میهمانان و کارشناسان دریافت کنه .هتلی که در یکی از بهترین نقاط کنیا واقع شده ، در نزدیکی رودخانه Nyiro و فلات Laikipia که دارای چشم اندازی وصف نشدنیه .

طراحی داخلی طوری انجام شده که حس یه خونه عصر حجری اما مدرن و قشنگتر رو تو ذهن مهمانهای خود بسازه .

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: Kenya , Rift Valley Province , Laikipia District

اقامتگاه Jade Mountain | سنت لوسیا

یه پیشنهاد و انتخاب عالی واسه گذروندن ماه عسل زوجای جوون

اقامتگاهی در سنت لوسیا که به نوجوانان زیر ۱۵ سال اجازه ورود نمی ده و فقط زوجای جوون رو پذیرش می کنه . به این هتل پناهگاه کوه می گن چون که در دل یه کوه به نام Jade قرار داره . نکته دیگری که در مورد این هتل بسیار جالبه اینه که به جز در قسمت نمای هتل دیگه در هیچکدام از ۲۹ اتاق اون دیوار کامل وجود نداره . این کار هم به خاطر این بوده که تا جایی که امکان داره محدوده دید وسیع باشه تا مهمانان به طور کامل مزرعه ۶۰۰ جریبی و دریای پیش رو رو ببینن و از منظره ای که شب هنگام پیش روی شونه لذت ببرن .

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی: ۱۰۰ Anse Chastanet Rd | PO Box 4000, Soufriere, St. Lucia

اقامتگاه Amanruya | ترکیه

اگه به دنبال این هستین که بهترین استفاده رو از تابستون ببرین باید به هتل Amanruya در بدروم ترکیه برید .

هتلی که طوری طراحی شده که مهمانان می تونن شبای تابستون رو در فضای باز هتل صبح کنن . محوطه ای رو به کوه های جنگلی بدروم که نسیم دل انگیزی رو به سمت شما روونه می کنن . هم اینکه اتاقای هتل به طور کامل به سبک شرقی و آسایی طراحی شدن .

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی : Torba Road, Bodrum City 48483, Turkey

اقامتگاه DumaTau Camp | بوتسوانا

DumaTau (دوماتاو) در کلمه به معنی صدای شیره . شاید انتخاب این نام واسه این محل خیلی مناسب نبوده باشه چون که در این مکان تا دلتون بخواد فیل می بینین .

این اقامتگاه از چادرایی تشکیل شده که در نزدیکی رودخانه و مردابی به نام Linyanti (لینیاتی) و جنگل mopane (موپان) در بوتسوانا قرار داره و از این نظر چشم اندازی عالی رو به شما هدیه میکنه . این جا، جاییه که می تونین روی مبلتون بشینین و قدم زدن فیلا رو تماشا کنین .

همین که این اقامتگاه یه چادره،می تونه این رو تضمین کنه که هر طرف رو که بخواین ببینین کافیه چادر رو کنار بزنین .

اطلاعات لازم جهت اقامت

نشانی : Botswana, Linyanti Reserve, Botswana

۶ هتل لوکس و گرون ایرونی + عکس

زیباترین هتل های ایران کدوما هستن؟

جهانگردی مطالب باحال روز هتل پول نیوز

Share