برترین تبلت های آندرویدی / اردیبهشت ۹۳

برترین تبلت های آندرویدی / اردیبهشت ۹۳

تبلتای اندرویدی روز به روز که جلو میریم، قوی تر، با قابلیتای بیشتر می شن و از کاربران خونگی به طرف کاربران بیزینس پیش می رن. انتخاب اپلیکیشن مناسب واسه محیطای کاری، می تونه به به کار گیری تبلت به عنوان BOYD به مهندسان و شاغلان کمک کنه.

۱- Google Nexus 7

تبلت ۷ اینچی که ایسوس واسه گوگل ساخته و رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکل داشته و در هر انیچ ۳۲۳ppi داره.پردازنده دستگاه ۱.۵ گیگاهرتز از نوع اسنپ دراگون S4ه و گرافیک آدرنوی ۳۲۰ از اون پشتیبانی می کنه. نسخه ۱۶ و ۳۲ گیگی داشته و دوربین ۵ و ۱.۲ مگاپیکسلی داره. اندروید ۴.۴ کیت کت هم روی اون نصب شده. عمر باطری ۹ ساعت بوده و قیمت دستگاه ۱۹۹ دلاره.

بهترین تبلت آندرویدی

۲- EVGA Tegra Note 7

تگرا نوت ۷ محصولی از انویدیاه که با شراکت شرکت EVGA اونو راهی بازار کرده. قیمت ۱۹۹ دلاری واسه این تبلت ۷ اینچی که پردازنده ۱.۸ گیگاهرتزی با گرافیک ۷۲ هسته ای جی فورس داره، عالی به نظر می رسه. رزولوشن صفحه آی پی اس تبلت ۱۲۸۰ در ۸۰۰ بوده و دوربین اصلی ۵ مگاپیکسلی داره.حافظه داخلی ۱۶ گیگ بوده و اسلات واسه اضافه کردن حافظه جانبی داره. باطری ۴۱۰۰mAh اون ۱۰ ساعت جواب میده و واسه دیدن فیلمای اچ دی مناسب به نظر می رسه.

بهترین تبلت آندرویدی

۳- Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 edition

تبلت ۵۴۹ دلاری سامسونگ یه تبلت ۱۰ اینچی حساب شده که نمایشگر ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل داره. پردازنده دستگاه ۲.۳ گیگاهرتزی چهار هسته ای با اتصال LTEه. اندروید ۴.۳ داشته و به زودی کیت کت ۴.۴ روی اون سوار می شه. دوربین اصلی ۸ و دوربین جلو ۲ مگاپیکسلی تعریف شده. حافظه داخلی در حجم ۱۶/۳۲/۶۴ گیگ بوده و باطری ۱۰ ساعت جواب میده.

بهترین تبلت آندرویدی

۴- Sony Xperia Z2 Tablet

پردازنده تبلت ۱۰ اینچی سونی ۲.۳ گیگاهرتز سرعت داشته و از نوع اسنپ دراگون ۸۰۱ه و گرافیک دستگاه هم آدرنوی ۳۳۰ه. رزولوشن تصویری ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ بوده و دوربین ۸ و ۲.۲ مگاپیکسلی داره.

حافظه تعریف شده دتسگاه هم ۱۶ و ۳۲ گیگه.

بهترین تبلت آندرویدی

۵- Samsung Galaxy Tab 3 8-inch

تبلت ۲۹۹ دلاری سامسونگ در اندازه ۸ اینچیه که رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ داشته و پردازنده دو هسته ای ۱.۵ گیگاهرتزی Exynos 4212 اونو پشتیبانی می کنه. دوربین ۵ و ۱.۲ مگاپیکسلی داشته و یو اس بی نسخه ۳ همراه با حافظه داخلی ۱۶ گیگی داره. عمر باطری ۱۱ ساعت تعریف شده.

بهترین تبلت آندرویدی

۶- LG G Pad 8.3 Google Play Edition

ال جی جی پد ۳۴۹ دلاری رو می بینین که اندروید ۴.۴ کیت کت داشته و پردازنده اسنپ دراگون ۶۰۰ با سرعت ۱.۷ گیگاهرتز از اون پشتیبانی می کنه. اندازه دستگاه ۸.۳ اینچی بوده و رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ داره و به ازای هر اینچ ۲۷۳ پیکسل واسه اون تعریف شده. دو دوربین ۵ و ۱.۳ مگاپیکسلی داشته و حافظه داخلی اون ۱۶ گیگه. اسلات واسه اضافه کردن حافظه داره.

بهترین تبلت آندرویدی

۷- Samsung Galaxy Tab PRO 10.1

گلکسی تب ۱۰ اینچی نسخه پروه که پردازنده ۸ هسته ای از نوع Exynos 5 با دو گیگ رم داره. رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ بوده و در هر اینچ ۲۹۹ پیکسل داره. دو دوربین ۸ و ۲ مگاپیکسلی داشته و حافظه داخلی ۱۶ گیگ تعریف شده. اسلات واسه اضافه کردن حافظه داره. قیمت تبلت ۴۹۹ دلار تعیین شده.

بهترین تبلت آندرویدی

۸- Google Nexus 10

گوگل نکسوس ۱۰ اینچی ۳۹۹ دلار قیمت داشته و رزولوشنی برابر ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل داره.

دو هسته ای بوده و پردازنده دستگاه از نوع ARM Cortex A15ه و اندروید ۴.۲ داشته که قابل پیشرفت به ۴.۴ کیت کته. دوربین ۵ و ۱.۹ مگاپیکسلی داشته و حافظه داخلی ۱۶ و ۳۲ گیگ داره. عمر باطری تبلت ۱۱ ساعت تعریف شده.

بهترین تبلت آندرویدی

۹- Amazon Kindle Fire HD

کیندل فایر اچ دی آمازون به قیمت باورنکردنی ۱۳۹ دلار در بازار به فروش می رسه. سیستم عامل Fire OS داره که نسخه بهینه سازی شده اندروید بوده و پردازنده ۲ هسته ای ۱.۵ گیگاهرتزی داره. نمایشگر ۷ اینچی داشته و ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسله و در هر اینچ ۲۱۶ پیکسل واسه اون تعریف شده. ۱۰ ساعت باطری داشته و ۸ یا ۱۶ گیگ حافظه داره.

بهترین تبلت آندرویدی

۱۰- Amazon Kindle Fire HDX

کیندل فایر اچ دی ایکس ۲۲۹ دلاری با ۱۱ ساعت عمر باطری یکی از بهترینای موجود در بازار نسبت به قیمت اون هستش.

دو نسخه ۷ و ۸.۹ اینچی داره که پردازنده ۲.۲ گیگاهرتزی چهار هسته ای اونو پشتیبانی می کنه. مدل ۷ اینچی ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکسل و مدل ۸.۹ اینچی هم ۱۶۰۰ در ۵۶۰ پیکسله. دوربین اچ دی داشته و در حجم ۱۶/۳۲/۶۴ گیگ راهی بازار شده.

Share