الگوریتم جدید پنگوئن ۴ گوگل باید و نبایدها از نگاه سئو روز

همونطور که در دو مطلب قبل درباره الگوریتم جدید پنگوئن,در سئو روز توضیح داده شد فرقای بسیار زیادی در رتبه بندی سایتها دیده شد.

ممکنه واسه شما پیش اومده باشه که بعد از تولید محتوای اختصاصی و هزینه و زحمات فراوون به صورت به طور کامل اصولی و کلاه سفید،یه سایت با کپی محتوای سایت شما و خرید لینکهای بسیار و روشای ناجور در رتبه بالاتری قرار گرفته باشه! حال از الگوریتمهای جدید گوگل که باعث افت رتبه و حذف اینجور سایتایی می شن، خوشحال میشین یا خیر؟

در این بروزرسانی، سایتهایی که با هزینه کردن بسیار و خرید لینکهایی پولی، و یا محتوای کپی از سایتای بقیه و روشای ناجور و غیر استاندارد سئو که جایگاهی واسه خود کسب کرده بودن،دچار مشکل شدن.

√ چه کنیم نتیجه بگیریم؟

√ چه کنیم دوباره رتبه خود رو باز پس بگیریم؟

√ بایدها و نبایدها چه هستن؟

√ از بک لینک استفده کنیم یا نه ؟(مقاله لینک بیلدینگ هر روز مهمتر می شه رو بخونین)

بک لینک

√ دچار افت سایت شدیم رتبه سایت قابل برگشته ؟

اینا سوالاتی هستن که بیشتر وب مسترها به دنبال اون هستن که تلاش میکنیم تا جایی که امکان داشته باشه در این مطلب در این باره صحبت کنیم.شمام میتونن تجربیات خود رو به اشتراک بذارین.

الان راه نتیجه گرفتن، استفاده نکردن از راه های غیر معموله.مثلا نخریدن لینکهایی که مشخص و تابلو هستن که عجیب ایجاد شدن. نمونه این لینکها مانند لینکهایی که در فوتر سایتها و یا به شکل Sitewide درست می شن . البته این موضوع فقط درباره بک لینکا هستن.نه لینکای داخلی! شما خیلی راحت می تونین کلمات کلیدی خود رو(با اشاره به صفحه در رابطه خودشون) در سایدبار یا فوتر و یا محتوای سایت خود بذارین و با ایجاد این نوع لینکهای داخلی به گوگل و موتورای جستجو، کلمات کلیدی و مهم خود رو معرفی کنین.

چه کنیم دوباره رتبه خود رو باز پس بگیریم؟

بسیار آسونه.بایداز وسیله   گوگل واسه معرفی لینکای اسپم خود به گوگل استفاده کنین تا گوگل، لینکای اسپم شما رو در رتبه بندی دید نکنه.

spam red round stamp

بایدها و نبایدها چه هستن؟

باید ادامه بدین و نا امید نشید.چون گوگل همیشه واسه برگشت راه گذاشته.

باید تخصصی تر و وقت بیشتری واسه سایت خود بذارین.تنبلی نکنین و امتحان کنین.

باید با سایتهای مربوط به موضوع خود رابطه برقرار کنین.از سایتهای در رابطه لینک بگیریم تاثیر بیشتری داره! خیر اینطور نیس! رابطه برقرار کنین! چیجوری؟توضیح بیشتری در این رابطه نمیدم.

باید کاری کنین کاربر در سایت شما بیشتر از همیشه بمونه و دوباره هم به سایت شما سر بزنه(Daily Time on Site)

باید کاری کنین کاربران درباره سایت شما صحبت کنن.خیلی سخته,ولی راه های زیادی داره.()

باید سئو و بهینه سازی سایت خود رو کاملتر و به روز تر کنین.به زودی واسه بهینه سازی سایت شما,خدمات رایگان میدیم.
سئو
باید واسه رتبه بندی و رقابت با رقیبان خود، در آینده , برند خود رو حفظ کنین.(بسیار مهم)

باید از مطالب خوب و پر محتوا استفاده کنین. از خیلی از وب مسترها شنیدین که: من مطلب زیاد میزارم ولی به چه دلیل تاثیری نداشته ؟!! مطلب زیاد گذاشتن ولی با محتوای غیر تخصصی یا تکراری کمکی به شما نمیکنه.

و اما نبایدها چه هستن ؟

بایدها رو برعکس کنین!

در الگوریتم جدید و الگوریتمهای جدید از بک لینک استفده کنیم یا نه ؟