آغاز چالش Zoom to Wanda ایسوس برای نمایش قابلیت های موبایل ذن فون زوم

تلفن هوشمند ذن فون زوم قبلا با به کار گیری قابلیتای جور واجور در بخش عکاسی به وسیله ایسوس معرفی شد. حالا این شرکت واسه نمایش قابلیتای دستگاه یاد شده از کاربران خود دعوت کرده تا در بازی جالبی به نام Zoom to Wanda شرکت کنن و واسه پیروزی در اون از قابلیتای این موبایل در بخش زوم بهره بگیرن.

در ادامه این مطلب توجه شما رو به بیانیه رسمی این شرکت در این باره جلب می کنیم.

موبایل هوشمند ایسوس ZenFone Zoom با دقیق شدن و فوکوس کردن بر امکانات پیشرفته عکاسی معرفی شد. این تلفن هوشمند که یه تغییر بزرگ در عکاسی موبایله از باریک ترین کارکرد زوم اپتیکال در جهان بهره می بره و تواناییای حرفه ای عکاسی در فاصله های طولانی با قدرت تله و ثبت تصاویر  ماکرو از سوژهای نزدیک رو با جزییاتی عجیب در اختیار کاربران قرار میده. با الهام از ویژگیای این موبایل، مشارکت کنندگان به حضور تو یه بازی جدید به نام Zoom to Wanda دعوت شدن تا به عنوان یه خبرنگار پژوهشگر، به دنبال اسرار Wanda باشن.

Zoom to Wanda گذرنامه ای واسه کشف دنیاس که در تصاویر باشکوه گیگاپیکسلی نشون داده می شه، در حالی که تشنگی واقعی واسه هیجان سفر رو هم دنبال می کنه. این بازی براساس شخصیتی به نام Wanda اجرا می شه که به یه روح ماجراجو، کنجکاوی سیر نشدنی و ایسوس ذن فون زوم مجهز شده تا داستان سفر عجیب خود و تجربه خوردن غذا رو در وبلاگش به اشتراک بزاره.

Zoom to Wanda مشارکت کنندگان رو به یه خبرنگار پژوهشی مبدل می کنه که همزمان با عبور از جذاب ترین خیابونای دنیا و اشتیاق به بهترین خوراکیای جهان، با سرنخای مهم در تعقیب واندا در حرکت هستن. این تعقیب، دارای یه تجربه چشمی جذابه که شامل زوم تماشاگران بر کشورها، شهرها و بناهای تاریخی واسه کشف پایان اون می شه.

ایسوس با به کار گیری توانایی بزرگ نمایی ۱۲ برابر ذن فون زوم، از فناوری تصویر گیگاپیکسل استفاده می کنه تا تجربه Zoom to Wanda رو بوجود بیاره و مشارکت کنندگان رو در تجربه ای عجیب در هند، ژاپن، ایتالیا و بالاتر از اون غوطه ور سازه. طرفداران ذن فون زوم می تونن این شهرهای قشنگتر رو در نمایی از چشم پرنده ببینن بعد اونو با زوم از سطح خیابونا ببینن.

بیاد تا پیروز شید: ۲۰ برنده خوش شانس هر کدوم برنده یه ذن فون زوم می شن

رقابت آنلاین Zoom to Wanda واسه تموم مشارکت کنندگان از سراسر جهان از روز دوشنبه، دوم فروردین شروع می شه و تا یکشنبه ۲۹ فروردین ادامه داره. هزینه ای واسه شرکت در این مسابقه لازم نیس و ۲۰ برنده این مسابقه که تونسته ان بیشترین امتیاز رو دریافت کنن هر کدوم یکی ذن فون زوم برنده می شن. واسه شرکت در مسابقه همین امروز روی این لینک کلیک کنین و کشف واندا رو شروع کنین.

اینستاگرامرها رو پیدا کنین: جوایز بیشتر واسه دوستان اینستاگرامی مشهور واندا

واندا تنها نیس. اون از ۹ دوست مشهور اینستاگرامی خود در آسیا کمک میگیره که در دنیای بازی Zoom to Wanda مخفی شدن. بعضی از دوستان مشهور واندا این افراد هستن: سیمون برامانته(@brahimino) که به سفر ماجراجویانه واندا در ایتالیا پیوسته س؛ ریتش اوتامچاندانی (@riteshuttamchandani) که سرنخ مخاطبان در هند رو جفت و جور می کنه و تاکاشی یاسویی(@_tuck4) که در ژاپن اونو پیدا می کنین. دوستان دیگه واندا هم با همین روش قابل جستجو هستن.

آدمایی که دوستان مشهور واندا در اینستاگرام رو پیدا کنن هم از جوایز با ارزشی مانند تلفن هوشمند ZenFone Zoom بهره مند می شن.

درباره ذن فون زوم: باریک ترین تلفن هوشمند جهان با ۳ برابر زوم نوری

ZenFone Zoom جدیدترین عضو خونواده ASUS ZenFoneه. این مدل به عنوان باریک ترین اسمارت فون جهان با ۳ برابر زوم اپتیکال و پیکربندی خلاقانه ۱۰ منشور، توانایی ارائه ۱۲ برابر بزرگ نمایی رو داره. این مدل از پرداذنده ۶۴ بیت اینتل اتم قدرت میگیره و با ۴ گیگابایت رم همراه شده. ذن فون زوم از وضوح فوق العاده ۱۳ مگاپیکسل و قدرت فوکوس خودکار لیزری بهره می برد تا مطمئن باشین هیچ وقت لحظات حیرت انگیز رو از دست نمی دین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *