، فالوور، WhatsApp، اینستاگرام

کردین شناسایی کرده و وضعیت فعلی اونا رو دقیق تر نشون میده، وقتی که اونا آنلاین بودن.

 

 افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام “نمایش فعالیت وضعیت” رو به گزینه های در قسمت تنظیما اینستاگرم اضافه کرده و اونو به عنوان یه گزینه پیش خیال میاد. در صورت تمایل اونو غیر فعال کنین، می تونید این کار رو انجام بدید. همونطور که با سرویسای دیگه مثل WhatsApp هم هست، لحظه ای که گزینه غیر فعال رو واسه «نمایش وضعیت فعالیت» انتخاب کردین، به طور خودکار به این معنیه که وضعیت شما واسه بقیه قابل نگاه نمیشه و شما همینطور نتونیم وضعیت خود رو در فالوور اینستاگرام ببینین.

اگه چه ممکنه که اینستاگرم این ویژگی رو واسه همه کاربران به شکل عمومی در دسترس نباشه، مثل اینکه خیلی از کاربران تغییرات در حساب هاشون رو نگاه کردن که اونا از برنامه استفاده می کنن یا نه.

 

همینطور مشخص شده که هر دنبال کننده ای در حساب کاربری اینستاگرام خود در این ویژگی توانایی نگاه وضعیت وجود نداره. این محدود میشه به کسائی که در گذشته به شما پیام فرستاده شده و جزئیات مثل “آنلاین” رو نشون نمیده که شما می تونید در WhatsApp رو ببینین. فقط نشون میده که مخاطب شما از راه پست شما چقدر طول کشید.

خیلی از مردم احساس می کنن که این پیام از راه “دیده شده” واسه حرفه ای و کسب و کارایی که پیامای مهم و یا پیامی رو ارسال کردن، سودمند هستش و مشتاق هستش که بدونه چه خوندی. و امکانات واسه از بین بردن ویژگی هم استقبال می شه. دلیل اون اینه که فیس بوک مسنجر این لوکس رو اجازه نمیده.

واسه خرید فالوور اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنین

فالوور

           خرید فالوور اینستاگرام

 

 

 

Share